Lëshohet Banesa me qira në lagjen Arbëria

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 22:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Arbëria afër ambasadës Amerikane ka hapsirë prej 95 m2 gjendet në katin përdhesë ka 1 ballkon dhe një terase të madhe, banesa ka hyrje me akses si dhe vëzhgim 24h nga kamerat posedon dhe garazhë.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dy Dhoma gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon
⊵Garazhë

Cmimi 450€
Kodi A75

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim