Lëshohet Banesa me qira tek pandora tower Arbëri

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 22:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Zagrebi Arberi
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira tek pandora tower Arbëri afër ministrisë së shëndetësisë posedon ashensor dhe siguri të objektit.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 250€
Kodi A74

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim