Lëshohet garsonjerka me qira përball AAK-së

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 21:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 22 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet garsonjerka me qera pëball AAK-se ,Banesa posedon një dhome dhe kuzhinë e mobiluar në tersi dhe banjo.Banesa ështe ne katin e dyte e pershtatshme per dy persona.

Cmimi 180€
Kodi A57

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim