Lëshohet Objekti me qira në lagjen Prishtina e re

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 21:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 298 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Lëshohet lokali me qira në lagjen Prishtina e Re, afër Eulexit, kompleksi Vellezrit Asllani Llamella 07.
Lokali ka hapësire prej 298 m2 dhe është në finalizim e sipër.
Posedon dy banjo te medha.
Çmimi 2000€

Kodi A33

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim