Lëshohet Objekti me qira në Veternik

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Dje 14:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Veternik. Rr.Rilindja nr 45
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Lëshohet objekti me qira me sipërfaqe prej 100m2 si dhe parking prej 150 m2 .
Objekti gjendet ne Veternik (Mbrapa Grand Store, mes Rezonaces dhe Baumarket) ne Rr. Rilindja nr.45, Prishtine.
Objekti leshohet me qira me cmim prej 1000 euro ne muaj, i pershtatshme per veprimtari te ndryshme.

Kodi A60

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim