leshohen banesat me qera ne beni dona dardani

Jepet me qera nga: Naim 18 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: banese me qera ne beni dona dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshohen banesa me qera ne beni dona ne dardani, banesa Jon prej 250 euro e Deri ne 350, banesa Jon te gjitha me mobilje dhe invertar te ri pa banuar fare ka banesa me nje dhom gjumi ka me dy dhoma gjumi si dhe te. Madhe me tri dhoma gjumi, banesa nuk Leshohen per studenta Vetem per qifte Ose nderkombetar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim