leshohet banes exklusive me qera ne dragodan e re

Jepet me qera nga: naim 07 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: banesa me qera ne dragodan
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa exclusive e re e pa perdorur ne dragodan te komuna e re afer komunes, banes eshte e re e pa perdorur as nje dit dhe ka dy shoma gjumi saloon kuzhin koridor dy banjo dy ballokona, banesa eshte extra e mobiluar dhe e regulluar ne menyr moderne leshohet per nderkombetar Ose familiar qmimi I negociushem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim