leshohet banes me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 16 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen afer gjimnazit “Sami Frashri” Prishtine  banesa ka sallon, dhom gjumi,
kuzhin, banjo dhe ballkon shum mire eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim