leshohet banes me qera 75m2 në Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 29 Nën 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera 75m2. banesa ka 2 dhoma ,sallon e kuzhinë dhe është e mobiluar. banesa gjendet në Ulpian rruga Henry Dynan te AAK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim