leshohet banes me qera 75m2 në Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 28 Dhj 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera 75m2 . banesa ka 2 dhoma ,sallon e kuzhin dhe është e mobiluar . n katin e 4 . gjendet në ulpian rruga Henry Dynan te AAK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim