leshohet banes me qera te qafa 250 euro

Jepet me qera nga: nazmije 18 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: dy dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhin
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera afer vetvendosjes te shkolla fillore metobajraktari ndertim i ri
eshte e mobileruar teresisht me mobile moderne qmimi 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim