leshohet banes me qira te Qafa

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 22 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë

Leshojm banes me qira 100m2 afer Qafes ne katin e II , Banesa posedon dy dhoma gjumi si dhe sallon me kuzhine
Çmimi 250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim