leshohet banesa Garsoniere me qera ne qender Prish

Jepet me qera nga: shaqa 20 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: leshohet banesa Garsoniere me qera ne qender Pris
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa Garsoniere me qera ne qender Prishtine Rr.Uqk-së afer Biblotekes Hivzi Sylejmani afer Procredit Bankes dhe afer Kuvendit E Mobiluar komfor perbehet prej koridorit 1 dhome banjo + terasa Çmimi = 180 €
Tel:044202710
Shaqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim