leshohet banesa Garsoniere ne qender Prishtine.

Jepet me qera nga: Shaqa 15 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: leshohet banesa me qera Garsoniere kati 3
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa Garsoniere 30 m2 me qera kati 3 ne qender Prishtine Rr.Uqk-së afer Biblotekes Hivzi Sylejmani afer Procredit Bankes dhe afer Kuvendit
E Mobiluar komfor perbehet prej koridorit 1 dhome banjo + terasa nje njesi .
Tel:044202710

Qiraja= 180 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim