leshohet banesa me qera, kati II

Jepet me qera nga: gazmir 10 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
posedon dhomen e dites, te fjetjes, kuzhinen, banjo dhe terasen, oferta vlen per familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim