leshohet banesa me qera te sheshi Zahir Pajaziti

Jepet me qera nga: Naim 08 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: banes me qera te sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera ne qender te Z.Pajaziti, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, banesa ka dhom gjumi saloon me kuzhin koridor banjo dhe balloon, banesa leshohet Vetem per familiar dhe qifte me afat te gjat kohor qmimi I pa negociushem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim