leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Arsim 15 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Mark Isaku Prishtine
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rr, "Mark Isaku"qe lidhet me rrugen e Uqk-se Prishtine. Banesa eshte e mobiluar ka nje dhome gjumi dhe nje sallon dhe kuzhin te tipit me shank, posedon banjo te madhe, koridor dhe ballkon me pamje te mire. Ju mirepresim te na kontaktoni me shume familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim