leshohet banesa me qira Dardani

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 04 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Dardania ne Prishtine banesa ka 2 dhoma ,kuzhin ,ballkon, eshte e mobiluar komplet dhe ne gjendje shum te mir. Gjindet ne nje lokacion shume te mire , ka afer shkollen Dardania dhe qdo gje qe ju duhet e keni afer jushë.
Cmimi 250 euro
0196/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim