leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 07 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit te furra Qerimi 2
Banesa posedon 2 dhoma dhe kuzhine ,terrase , tersisht e mobiluar
Cmimi 180 euro
0208/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim