leshohet banesa me qira ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 06 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 40m2 dydhomeshene lagjen Ulpiana prapa AAK-se e renovuar
Dhe e mobiluar tersisht
Banesa posedon dhome dite me kuzhine , dhome gjumi , paradhome , banjo
Cmimi 200 euro
0205/
per me shume oferta : https://www.facebook.com/Esenca-Agjencion-Prishtin%C3%AB-1110839415593201/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim