leshohet banesa me qira ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 07 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane prapa Aleances , 58m2 ne katin e pare
Banesa posedon dy dhoma gjumi , kuzhine dhe sallon , banjo 2 ballkona
Cmimi 300 euro
0206/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim