leshohet banesa me qira ne ulpian

Jepet me qera nga: eco-vita 11 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: PrishtinëLëshohet banesa me qera në Ulpianë ,hyrja 6,kati i tret.Njësit e banesës janë dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,terasë,koridorë dhe banjo.Banesa është e mobiluar dhe në gjendje shumë të mire.Përparësi kanë qiftet bashkshortore apo familje 4 antarëshe si dhe student të fakultetit të AUK-u apo të f.të mjeksisë dhe at teknik.Qmimi është 300 € për muaj,duke I llogaritur shpenzimet për rrymë,uj(banesa e ka matësin individual të ujit) dhe mbeturina si dhe ngrohja.

tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim