leshohet banesa me qira rruges prr germi tokbashqe

Jepet me qera nga: sinan 02 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga shpetim rrobaj
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoi banesen me qira ka sallon kuzhin dhe 2 dhoma gjumi eshte komplet e mobiluar ,90 metra katror ,banesa gjindet rruges per germi tokbashqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim