leshohet banesa me qira te Qafa

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 23 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira 50m2 te Qafa , te Kafet e vogla
banesa posedon dhome gjumi , salloni me kuzhine , banjo , ballkon
leshohet per familjar dhe te punesuar
Çmimi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim