leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 03 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira banesën kati i -X- në lagjen Dardania përkatësisht në Bulevardin ”BILL KLLINTON” per studente(f), banesa posedon dy dhoma gjumi me nga 3 shtreter si dhe salloon me kuzhine
CMIMI 250 euro
(+386)049 399 600
/0115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim