leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 08 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qira ne qender afer ish bankes se Lubljanes . rruga"Fehmi Agani" banesa posedon sallon me kuzhin,dhome gjumi,dhome dite,banjo, dy ballkona dhe koridor e mobiluar komplet.
Cmimi:350
0133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim