leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 10 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira banesen kati i -I- lagjja Bregu i Dilellit afer furres Qerimi 1 banesa ka dhome gjumi, salllon dhe kuzhin, shpaiz,wc gjithashtu dhe wifi free. Banesa eshte e pershatshme per 5 baneues
Çmimi 250euro
049 399 600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim