leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 10 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesen afer gjimnazit “Sami Frashri” Prishtine 120m2, banesa posedon sallon, dhom gjumi,
kuzhin, banjo dhe ballkon , parking i rezervuar , kati i I , mobiluar
Cmim 180euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim