leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 11 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshojm Banesen me qira banesa gjendet perball shkolles Elena Gjika banesa ka 2 dhoma+kuzhine me sallon dhe banjo
Cmimi:200 euro
0151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim