leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 11 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira banesa dy dhomeshe ne Dardani perball komunes te salloni i Sellmes dhe Kacit afer Parkut Dardania . Banesa eshte ne katin perdhese eshte e pershtatshme edhe per biznes pasi qe ka pamje nga rruga .
Cmimi:300 euro
0152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim