leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 17 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa tridhomeshe me qira prapa TEB bankes , banesa posedon sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi,
banjo , ballkon,kati I II-te , banesa eshte ndertim I ri dhe posedon lift
leshohet vetem per familjare
Çmimi 350 euro
0164/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim