leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 17 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira hyrje e veqant e shtepis ne Prishtine , rr:Vellezrit Fazliu, afer hotelit Fenix , posedon kuzhine te madhe dhe nje dhome ,
e mobilura , leshohet per familjar
Çmimi 120 euro ,
/0163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim