leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 18 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender afer ish bankes së Lubljanes . rruga"Fehmi Agani" banesa posedon sallon me kuzhinë,dhomë gjumi,dhomë dite,banjo, dy ballkona dhe koridor e mobiluar komplet.
Cmimi:350euro
0133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim