leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 25 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania afer stacionit policor,banesa pese kateshe mbi Arta Tex , 80m2 , kati I II
Banesa posedon dy dhoma gjumi sallon, kuzhine , ballkon , banjo eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi
0159/
Çmimi 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim