leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 01 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Bregun te Diellit / Prishtine afer universitetit Iliria , banesa posedon dhome dite kuzhine , dhome gjumi , koridor , teras e mobiluar, çmimi 200€
por i diskutueshem per qiramares serioz dhe afategjate.
0187/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim