leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 04 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit ne Mati 1
Banesa posedon sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi
, banjo dhe teras ,Tersisht e mobiluar
Cmimi 200 euro
0195/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim