leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 04 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne rrugen Bajram Kelmendi , mbrapa teatrit nderitm i ri te ''DODONA'' Banesa posedon dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine , banjo si dhe parking , dhe eshte e mobiluar
Çmimi 300 euro
0180/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim