leshohet gasonjerk me qira Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 19 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jap banesë me qera në Ulpianë, afër Qendrës së Studenteve, gjendet në katin e tretë mbi restaurant Xhidi, posedon izolim te mirë dhe ngrohet shpejt.
Çmimi: 140 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim