leshohet me lira si dhe shitet

Jepet me qera nga: BURHAN 28 Gsh 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga. bajram kelmendi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira,banesan gjendet ne rrugen Bajram Kelmendi,afer medreses, banesa gjindet ne katin e 5, eshte e mobiluar,komplet, ka nje dhom te fjetjes sallon kuzhin,taras. per klient me kontrat afatgjate nese kerkohet mundemi me i ba dy dhoma pasi qe salloni eshte 8 me 4.
gjithashtu edhe shitet cmimi sips marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim