leshohet me qira kati i shtepis

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 23 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepis me qira ne lagjen Taslixhe 1 110m2.Shtepia gjindet ne nje lagje te qete pa dalje afer kishes.
Kati ka nje nje dhome dite te lidhur me kuzhine (sallon),nje dhome dyshe fjetjeje,nje dhome tjeter e fjetjes njeshe e cila mund te adaptohet edhe si dhome e punes me ballkon me pamje kah qyteti, banjo dhe nje dhome per hekursoje (ose depo).
Hymja eshte e vecant,uje 24 ore dhe nxemje qendrore me rryme por ekziston edhe mundesia e ngrohjes me dru(shporet ka).
Çmimi 250
0176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim