leshohet me qira për veprimtari te ndryshme

Jepet me qera nga: Bashkim Beha 19 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perandori Justinian sol.I.banesa nr.4
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira nga dt. 1.04.2016. e cila tani punon si kurs për gjuhet e haja, në mes Posta 3 dhe Raifaizen bank mbi kafiterinë Agolli te interesuarit të lamërohen në tel 044 351311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim