leshoi me qira banesen

Jepet me qera nga: sinan 22 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga shpetim rrobaj ,germi ,tokbashqe
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoi banesen me qira , banesa eshte 90m katror ,ka sallon me kuzhin dhe 2 dhoma gjumi eshte komplet e mobiluar ,banesa gjendet rruges per germi tokbashqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim