leshoj Banes me qera

Jepet me qera nga: qamil 09 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek Qafa perball Universitetit Riinvest banesa ka 2 dhoma gjumi ,sallon ,kuzhine ,banjo dhe terace.
Banesa esht e mobiluar dhe esht ne katin e 3 ndertimi I ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim