leshoj banes me qera...

Jepet me qera nga: Ilaz Bajqinca 27 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Adresa mbrapa teatrit ,te slovenia e sportit.kati 4,dhoma 2 ,sallon dhe kuzhin, banjo, koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim