leshoj banes me qera ne ulpian qender

Jepet me qera nga: shpija 13 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne ylpian 200 € muaj dhe banes posedon 2dhoma 1 kuzhin banjo wc presum banues serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim