leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: donika hoxha 16 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne prishtin afer fakultetit dardania damit pleqve dhe qerdhes se femijve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim