leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: arsim 14 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera.Banesa gjendet ne breg te diellit ne banesa te bardha,banes ka 64 metra ka sallonin, kuzhinen,dhomen e fjetjes,shpajzin,ballkon,banjon dhe eshte e mobiluar.Banesen e leshoj me qera vetem per familjar.Numri per kontakt eshte ky 045444400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim