leshoj banes me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion 18 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Bregun e Diellit, te banesat e "Standartit ", ne katin e 5.
E mobilur, ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, depo dhe garazh.
leshohet vetem per qifte ose familjar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim