leshoj banes me qira 65m2 200 euro

Jepet me qera nga: shpejtim 14 Jan 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga zagrebit perball Ministris se Shendetsis
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira kati tret perball ministries se shendetsis me parking me hapsire nje sallon me kuzhin si dhe nje dhom gjumi ,korrodor banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim