leshoj banes me qira ne tophane (te bahollt)

Jepet me qera nga: Fadil 22 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: banes ne tophane
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen lidhja e prizrenit afer viva fresh, banesa gjendet ne katin 5, ka 65 metra katror,
Sallon me kuzhin
Banjo
Dhom e fjetjes
Dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim